6 Ağustos 2010 Cuma

ilk erkeğim tarafından en yakın arkadaşla aldatılmak..

Nedendir bilinmez öncele aldatma kısmını anlatıp ilk blogum olduğu için okuyan olursa aydınlatayım istiyorum..

Bundan 1 buçuk yıl kadar önce.. Öss ye gireceğim zamanlar bunlar.. ve 1. buçuk yıllık bir ilişkim var. Sevgili sevgilim 1.80 boylarında fiziği gayet düzgün -insanların bana yakıştırmayacağı kadar yakışıklı- yeşil gözlü ve muhteşem kokan bi herif. Çok da aşığım pezevenge.. Hayatmda ilk defa - gerçi daha gencim o zamanlar- biriyle beraberken başka kimseye "oha ne hoş herif lan" demişliğim bile yok. Hayaller kuruyoruz o vakitler. Bi de en yakın arkadaşımız var lise hayatımız boyunca yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemiş,aynı tabaktan yemişiz, koyun koyuna uyumuşuz. Neyse dramatize etmeye gerek yok. Hayatnda en az 5 kişi olan sürtüğün teki. Ama arkadaş ya bişi diyemiyoruz tabi. Ergen ergen "herşey yalnızlıktan iyidir" modundayız o vakitler.

Ve her şey bir buçuk yıl sonra en yakın arkadaşlarımızı birbiriyle tanıştırıp "double date" ler yapmak niyetimizle başlar.

Bir süre sonra hep birlikte takılmaya başladık. Ama ben bişiler hissetmiyorum değil bu bir adet sürtükle bir adet piç arasında -kadın dediğin hissediyosa yanılmaz adamım- ama kanıtım yok yani.. Bi gün dersanede soru çözerken o sürtükten bi msj geldi erkeğimin telefonuna.. "Prens napıyosun?" diye... içimden ne kadar orrrrrrrrrrrrospu desem de erkeğime belli etmek olmazdı. İzin alıp o mesajı ben yanıtladım "Canım sevgilim şu an soru çözüyo bişi mi oldu ?" diye... "Bn mesajı ona atmıştım görüşürüz" dedi kaltak.. "Ben bilmiyo muyum sanki senin ne afilli bi fahişe olduğunu kimi kime anlatıyosun yavrum sen.. Senin geçtiğin yollarda ben tur bindiririm sana,sürtük." Bunlar içimden geçenler tabi. Neyse sonra tamamen içgüdüsel olarak erkeğimi çektim bi kenara konuştum,bak ben bu hatunla arkadaşım ama aslında durum böyle böyle diye.. Sonra tamam dedi ben uzak durayım o zaman..

2 hafta sonra midem yüzünden hastanelik olduğumda erkeğim bana arkadaşıma flashını vermeye gideceğini söyledi hiçbişi demedim ama...
Aradığımda ikisi de önce meşgule attı..Sonra o telefonlar kapandı...Hadi bakalım.. Ve ben mesaj attım "10 dakika içinde hastanede yanımda olmazsan burdan çıkıp size gidiyorum ve annene yediğin her haltı anlatıyorum" diye. E korkudan götü sıkıştı tabi itin koşa koşa geldi.

Ve benim sorduğum tek soru "Ne zamandır beceriyosun o sürtüğü?" oldu. Gelen cevap korkunçtu. "2 buçuk aydır." Lanet olsundu. Benim koynumdan çıkıp o fahişeyi beceriyodu. Haftanın 5 günü 5 ayrı piçin girdiği yere 6. olmuştu bizimki. Ve daha kötüsü ben o erkeğe kadınlık yapıyordum. Tek tokatla bitti o ilişki. Diğeri de bitti. Ama ben çoktan gitmiştim.

Tek duam hastalık kapmış olmasıydı ama sonradan iyi ki kapmamış dedim.
Neden? Çünkü ben o herifi ziyarete gittim.
Napim yani? Aşk kanımda,kasıklarımda reis. Dağılın şimdi! Gerisi başka hikayedir.

1 yorum: